PROMEDIA NOWA VIDEOFILMOWANIE.PL - KIM JESTEŚMY?
 

Witam serdecznie, nazywam się Szymon Markiewicz i jestem właścicielem firmy PROMEDIA NOWA z Konina, zajmuję się videofilmowaniem od 2000 roku. Wieloletnie doświadczenie i dziesiątki zrealizowanych filmów sprawiło, że wypracowałem własny styl filmowania. Moje prace wyróżnia nowy, dynamiczny styl montażu, krystaliczny obraz jakości 4k, czysty i wyraźny dźwięk nagrywany na zewnętrzny rejestrator audio. Filmy realizuję nowoczesnym sprzętem takim, jak kamery HD, 4k, lustrzanki DSLR, obiektywy, statywy i stabilizatory, kran kamerowy, rejestrator dźwięku i zestawy bezprzewodowych mikrofonów. Współpracuję z fotografami, zespołami, dekoratorami i lokalami. Mogę pracować pojedynczo lub w zespole operatorskim, realizując film z wielu kamer.
 

Główny profil działalności to: VIDEOFILMOWANIE imprez okolicznościowych, filmy promocyjne  i reklamowe dla firm, zdjęcia ślubne, fotografia 360 do Goole Maps.


Rekomendowany fotograf Google. Specjalista do wykonywania wirtualnych wycieczek widocznych w sieci wyszukiwania Google Maps i Google Street View.

 
 

+48 604 614 152       /PromediaNowa           Messenger

 Powered by: www.cdx.pl